Merter Lavabo Tıkanıklığı Açma

Merter lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Güngören semtine servisimiz bulunmaktadır.

Merter Robotla Lavabo Açan Tesisatçı

Merter lavabo tıkanıklığı açma sıhhi gideri tıkayan saç, sebze, yağ kalıntılarını temizlemek ve anında lavabo açılması için lavabo tıkanıklığı açan firma ekibini öneriyor. Etli yemekler yenir veya bulaşık kalıntıları yıkanır, gider içi ile buluşması sırasında lavabo tıkanması meydana gelebilir. Temiz suyun sürekli akıtılması o kanalı açmaz. Aksine su yükselmesi oluşturur. Sorun suyun o anda gitmesi değildir. Katı oluşum halindeki kanal içini daraltan nesnelerden kurtulmamız gerekir. Merter lavabo tıkanıklığı açma hemen sistemsel çalışmalar ile kameralı lavabo tıkanıklığı açma işlemi yapmaktadır. Markalara ve gider çaplarına asla takılmayınız. Çünkü cihazımız robotla lavabo tıkanıklığı açma özelliği ile hepsi ile uyumludur. Eviye sifonunu çoğumuz bilir. Lavabo içindeki bir boru aparatıdır. Sifon kısmı da buna bağlıdır. Bu aparatı çıkartır ve içine kamera sokarız. Hem lavabo mermerine doğru hem de duvarın içindeki ana gider içlerine de yönelik bu çalışma yapılabilir. İçteki maddelerin tek tek nereye yerleştiği ekibimiz ile bulunur. Ardından eklenecek spiral tel ile o nesnelerin cihaz mekanizması yardımı ile kanalizasyona gönderimi yapılır. Aynı robot cihazımızda ise havayı vakumlayarak yani içine çekerek bazı nesnelerin cihaz başlığında sabitlenmesi ve elektronik kabloyu çektiğimizde sistemden geri çıkartma gibi işlemlerde yapabiliriz.

Merter lavabo tıkanıklığı açma dayanıklı gider borularının kullanım ömürlerini uzatabilir. İçinin temiz olması ve lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ile bunun başarılması artık lavabodan su gitmiyor vakalarını sıfıra indirilmesini sağlar.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55