Mutfak lavabosu tıkandı çekmiyor

Mutfak lavabosu tıkandı çekmiyor, tıkalı mutfak lavabosu nasıl açılır, mutfak lavabosu taşma yapıyor, mutfak gideri kırmadan temizliği nasıl yapılır gibi konulara değinmek istiyoruz.

Mutfak lavabosu tıkandı su çekmiyor

Mutfak Gideri Tıkandı Su Çekmiyor

Kırmadan mutfak gideri açma yöntemleri açısından hem lavabo tezgahı altındaki S şeklinde olan boru türleri hem de eviye borusunun beton duvar ile bağlantısı olan pimaş borusu içlerine kamera gönderilmesi ile inceleme ile ilk adım atılır. Yemek hazırlama sırasında veya temizleme ihtiyacınız için çok sayıda günde mutfak tezgahı kullanılabilir. Dikkatlice bakacak olursak bir miktar atık eviye kapağının hemen altında duruyordur. Bu görünen kısmı olmakla birlikte daha derinde yer alan maddelerin de kanalı iyice tıkaması lavabodaki suyun geri taşmasına neden olabilir. Robotla lavabo açan İstanbul tesisat firması olarak lavaboyu sökmeden iç tabakayı basınçlı su ile yıkama yaparak temizleyebiliriz. Eviye borusunda es kısmındaki yapının şeklinin bozulması taşmalara neden olabileceği gibi bunu düzeltebiliriz. Lavabo sifonun kontrol edilmesi işleminden tutunda kameramızı daha derinlere göndererek oradaki atıkları gördükten sonra ulaşmak için helezon yay takılması sonucunda robot cihaz ile temizleme işlemleri sunulabilmektedir. Lavabo pimaş borusundaki atıkların kırmadan temizlenmesi işlemleri yarım saate yakın sürmektedir.

Mutfak lavabosu tıkandı çekmiyor kırmadan lavabo tesisatı temizleyen, açan ustalar olarak o maddelerin kanalizasyona ulaşmasını tetikleriz. Lavabodaki biriken suların hızlıca gitmesi gerekir ve alınabilecek tüm önlemleri sizlere bildirerek çözüme ulaşmakta hedeflerimiz arasında olup, garantili bu fırsatlardan yararlanmak ister misiniz?

Tıkla ARA : 0551 231 83 55