mutfaktan giderinden su geri geliyor

Mutfaktan giderinden su geri geliyor veya geri tepiyor ise tıkanıklık problemi var demektir kırmadan robot makineli pimaş açma servisi veriyoruz. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır diye kendinize dert etmeyin sadece 99 TL İstanbul geneli servis hizmeti veriyoruz.

Mutfak pimaş giderinden su geri geliyor veya tepiyor ise bizi arayın robot makineli cihazlarla sorunu halledelim. Lavabodan su geri gelmesi zamanla meydana gelen tıkanıklığa işarettir yemek atıkları , yağ atıkları buna neden olmaktadır.

Mutfak Pimaş Borusu Tıkandı Su Gitmiyor

Mutfaktan giderinden su geri geliyor problemini çözmek için neyin sebep olduğuna bakmak gerekir. Aslında bunu birkaç farklı örnek ile sonraki paragrafta anlatabiliriz.

Bahsedilen bazen petek içindeki girinti çıkıntılardaki veya kombideki suları daire içine taşıyan su boruları olabilir. Bahsettiğimiz alanda kireç, pas hatta söz konusu petek ise bazı tozlu, topraklı, çamurlu tortu tabakalar bile birikebilir. Biz bunlar için farklı şekilde hareket ediyoruz. Petek içlerine yönelik kombi bağlantısı veya bu yoksa özellikle havlupan girişleri ile sistemimizi entegre ederek oradaki tüm pislikleri en ufak bina içi kirlenme olmadan temizleyebiliriz ve ısı kayıpları büyük oranda düzelecektir. Kombideki bataryalara giden su boruları için ise sızdırmazlık testleri basınçlı su pompaları ile yapılabilirken, bazen metal alaşımlı sistemler kullanılıyorsa pas birikmesi gibi nesneleri de termal cihaz ile elde edebiliriz. Kullanılan bir diğer teknik ise şebeke su borusu kireç pas bulma amaçlı ses detektörleridir. Bu cihaz zemin taraması ile ses dalgalarını dikkatlice dinleyerek analiz etme ve kulaklık ile de çalışma arkadaşlarımıza bildirme amacına sahiptir. Bu sayede daha hızlı sonuçlar alabiliyor ve olmadık yerleri kırmıyoruz.

Boru contalarının sızdırması, kelepçelerin tahriş olması, içten başlayan çürümelerin nedenleri de bazı atık borularının içine atılan kesici, delici, tıkayıcı nesnelerdir ve onları da bulmak için kamera teknolojilerinden yararlanıyoruz. Mutfaktan giderinden su geri geliyor tek yapmanız gereken garantili çalışan bizleri aramaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55