Okmeydanı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Okmeydanı lavabo tıkanıklığı açma firması olarak lavabo tıkanıklığınızı kırmadan ve dökmeden son teknoloji cihazlar ile açmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Okmeydanı Lavabo Açan Ustalar

Beşiktaş Okmeydanı lavabo tıkanıklığı açma ucuza mal edilen lavabo kanalı temizlik teli ile değil elektronik cihazlar ile İstanbul içerisinde lavabo açan firmalar kapsamındadır. Özellikle “lavabodan su yavaş gidiyor” sorununun ana temeli atık maddelerin sıkışma yapması, yer aldığı boru içlerinde çoğalma göstermesidir. Aslında bu sorunu aşmak için yapılması gerekenler çok da zor değildir. Okmeydanı lavabo tıkanıklığı açma basit ve ileri düzey lavabo tıkanması için hizmet verebilir. Banyo lavabo tıkanması için yapılması gereken içindeki pisliklere müdahale için boru içine su göndermektir. Bildiğiniz gibi lavabo küvetinin üzerine eviye süzgeci vardır ve pek çok modelde dışarıdan bu süzgeç çıkarılmaz. Böyle bir imkan varsa cihazı buradan yerleştiririz. Eğer yoksa lavabo alt kısmında birleştirilebilir boruları çıkartarak oradan giriş sağlarız. Zaten göndereceğimiz cihaz hortumu 2 cm çapında olmasından dolayı herhangi bir problem oluşturmaz. İlk aşama inceleme olmasından dolayı lavabo açan tesisatçı ekiplerimiz atık kanallarında kamera ile gözlem yapacaktır. Tüm sorunlar bulunur ve bazı borularda çatlamalar varsa da bunlar görülerek size haber verilir. Akabinde kanal içine su göndeririz ve bunu da basınçlı olarak püskürtürüz.

Okmeydanı lavabo tıkanıklığı açma için önemli konu gider borularını kırmadan çalışmalar yapmaktır. Zaten “lavabo tıkanıklığına ne iyi gelir” sorusuna yanıt verdik ve sistemlere nasıl giriş yaptığımızı da anlattık. Bu çalışmaları banyo süzgecini kaldırarak, küvet ve duşa kabin gider borusu içinden su ile yıkayarak kırmadan lavabo açma atık maddeleri temizleme ve atık su kanallarının açılmasını sağlama gibi sayısız işlemler ile hizmet üretebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55