Paşabahçe Lavabo Açma

Paşabahçe lavabo açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden son teknoloji cihazlarla tıkalı lavabo açıcı servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beykoz semtine hizmet veriyoruz.

Paşabahçe Tıkalı Lavabo Tamiri

Paşabahçe lavabo açma tesisatı yıkmadan temizleme garantisi sunmaktadır. Lavabo pimaş içini temizleyen cihazlar arasında tadilat yapmadan çözümler sunuyoruz. Pimaş içini olduğu gibi saran değil, daha küçük çapa sahip özel yay, aparatlar ile robot lavabo açıcı cihazdaki özel titreşimler ile atıkları ilerletiyoruz. Lavabonun tıkanmasını önlemek için kanal içi temizlik oldukça iyi düzeyde olmalı ve bu aşamadan sonra dikkatli kullanmalısınız. İşte bunu yaklaşık bir saat içinde kazandırabiliriz. Paşabahçe lavabo açma yıkmadan pimaş içinden temizleme yapan robotlar kullanır. Lavabonun evye süzgecinden atıklar suların geri gelmesinin nedeni evye borusu, pimaş veya logardaki tıkanmadır. Lavabo nasıl açılır kameralar ile incelenerek sorunlar bulunması ile lavabo açan tesisatçı atık nerede ise oraya yay sistemini gönderir. Yay birkaç metrelik olup, eklenerek uzunluğu artırılır ve özellikle en ilerideki uca bazı titreşimler verilir. Lavabo tıkanıklığı açma cihazdaki bu ünite pimaşa hasar oluşturmadığı gibi atıkları oynatır, ilerletir, metrelerce aşağıdaki diğer pimaş içlerine ulaşmasını sağlar. Bu sayede geri tepme problemi çözülür. Lavaboyu su sıkan makineler ile temizleme işlemleri dahil inceleme sonuçlarına göre daha kalıcı etkileri tesisata kazandırmak istiyoruz. Lavabodan su gitmiyor, nasıl düzelir sorusu için bizi mutlaka arayınız.

Paşabahçe lavabo açma lavabo tıkanmasını engelleyen firmadır. Temiz, tıkanmayan lavaboların sırrı kullanırken dikkatli davranmaktır. Tıkanmış lavabo açma küçük bir evye gideri süzgeci ve irili, ufaklı nesnelerin lavaboya çöp gibi düşmesini engellerseniz sorun eskisi gibi olmaz. Lavabo açan tesisatçı elbette şu anda ne kadar kirli lavabo giderleriniz olsa bile bizi arayarak temiz duruma getirilmesini sağlayıp, sonra sıfırdan ekiplerimizin önerileri ile daha az tıkanan lavabolar için tedbirleri de almış olacaksınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55