Şahintepe Lavabo Tıkanıklığı Açma

Şahintepe lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla peteğinizde birikmiş tortulları tıkalı lavabo açma hizmeti vererek açmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Başakşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Şahintepe Kameralı Lavabo Açma

Şahintepe lavabo tıkanıklığı açma gider suyunun devamlı geri geldiği ve gidemediği durumlarda lavabo tıkanıklığı açan firma kapsamında garanti süreleri de verilerek indirimli lavabo tıkanması için temizleme işlemi sunmaktadır. Musluk veya batarya olsun su dökülürken bekleme yapmaması önemlidir. Bekleme yapıyorsa, ileri vakitlerde maalesef “pompa kullanmama rağmen lavabo gideri açılmıyor” gibi sorunlar olabilir. Aslında pompanın lavaboyu açtığı yoktur. Tıkanmış gider suyunun ilerlemesini sağlar ve atıklar orada durur. Yalnız biz direkt atıklara müdahale etmekteyiz. Şahintepe lavabo tıkanıklığı açma sifon hortumu, logar, ana atık kolonunda kameralı lavabo tıkanıklığı açma yapabilir. Hatta bu teknikler banyo kanalları içinde kullanılabilir. Kamera takılır ve içteki tıkanma nesneleri bulunur. Bunu yapıyoruz, çünkü bazıları yabancı cisim olabiliyor ve yüzük gibi bir örnek verelim, geri çıkartamaya çalışabiliriz. Çoğu lavabo nesnesinin kanalizasyona ulaşması için spiral tel ile gider kanalındaki atıkları temizleme işlemi yaparız. Bu ünite elektronik sisteme bağlıdır ve çalıştırıldığında ise döner, ilerleme kat eder ve sıkışmış, bir noktada sabit kalmış tüm nesnelerin uzaklaşmasını sağlar. Sizlerle alakası olmayacak kadar uzağa gider ve apartman ana atık içinden uzaklaşmasını tetikleyebiliriz.

Şahintepe lavabo tıkanıklığı açma klasik görüşlü lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı değildir. Kanal içlerini temizlemek için gider kırmadan lavabo tıkanıklığı açan firmalar kapsamında işlem yapıyoruz. Kesinlikle banyo ve lavabo kanalı tıkandığında, lavabodan su gitmiyor ve hep taşma yapıyor gibi sorunlarda bu tekniğin yarım saat içinde bile senelerin kirlenmiş sistemlerini temizleyebileceğini söyleyebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55