Silahtarağa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Silahtarağa lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlar ile tıkanmış lavabo açıcı servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Eyüp semtine hizmet vermekteyiz.

Silahtarağa Lavabo Açan Tesisatçı

Silahtarağa lavabo tıkanıklığı açma sürekli tıkanan taşan lavaboyu açmak için robotla lavabo tıkanıklığı açan firma ekibidir. Günde pek çok defa lavaboları kullanırız. Bulaşık, elimizi yıkarız, temizlik yaparız ve kirli sular hep lavaboya dökülür. Önemli olan lavabo S borusundaki şeklin sorunlu olmamasıdır. Lavaboya atılan nesnelerde seçici davranmak ve mümkün olduğu kadar her bulduğumuzu atmamaktır. Bunların aksini yapmak lağım sistemlerinde bir hayli sorun yaşamanıza neden olabilir. Silahtarağa lavabo tıkanıklığı açma tıkalı lavabolar için kesin çözüm açısından robot sistemleri önermektedir. En güzel kısmı kameralı lavabo tıkanıklığı açma işlemi yani tarama çalışmalarından sonra uygulanacak metodun hemen belirlenmesidir. Lavabo pimaşına bez, peçete mi sıkıştı? Yakalama aparatı takılır ve robot sistem onu çeker. Sıkıştığı yerden kıpırdamayan sert cisimler mi var? Kesme aparatı onu birkaç parçaya ayırır ve kanalın derinlerine gönderir. Lavabodaki atığı en iyi temizleyen yöntem lavabo açan tesisatçı ekibindeki helezon yay sistemi olup buna ek 20 tane de aparat ile tam 30 metre kanaldaki kirlenmeleri tadilatsız kırma dökme olmadan yok edebiliriz.

Silahtarağa lavabo tıkanıklığı açma yemek bulaşıklarını temizlerken lavabom tıkandı diyorsanız mutlaka lavabo tıkanması için robot aygıt hizmeti sunan bizi tercih etmelisiniz. Basit bir telin pimaşa takılarak temizlenmesi işlemi değildir. Yay sistemi kanal içinde nasıl tesisat döşenmişse rahatlıkla o yolları geçebilecek ve çalışma sırasında içten de pimaşa zarar vermeksizin çalışmalar yapmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55