Söğütlüçeşme Lavabo Tıkanıklığı Açma

Söğütlüçeşme lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy semtine servisimiz bulunmaktadır.

Söğütlüçeşme Lavabo Açan Usta

Söğütlüçeşme lavabo tıkanıklığı açma tıkalı klozet, alaturka tuvalet neyle açılır sorusuna hemen cevap verebilir. Pis suyun klozetten geri gelmesi klozetin tıkandığı anlamına gelebilir. Suyun daha yükseğe çıkması durumunda ileri noktalardaki sıkışıklığın olduğunu söyleyebiliriz. Rezervuar suyunun klozeti taşırması ve benzeri durumlarda tuvalet gideri tıkanıklığı işlemlerinde robot sistemi kullanıyoruz. Söğütlüçeşme lavabo tıkanıklığı açma birkaç aşamalı işlemden oluşur. Kanal içlerine yönelik kamera gönderilmesi ilk oluşum diyebiliriz. Öyle ki klozet es içindeki kısımlara bir tel yardımı ile temizleyebilirken bu hattı yani yolu kullanarak daha derinlerdeki ana giderlere ulaşabiliriz. 20 metre gözlem ve ardından tüm bilinmeyenleri açığa kavuştururuz. Islak mendil veya tuvaleti tıkamaz diye düşündüğünüz tuvalet kağıtları bile buna neden olabilir. Helezon yayın ileri ucunu kanala gönderme ve cihaza zaman zaman titreşim verilmesi ile işlemi devam ettiririz. Kalıcı tuvalet kanalının temizlenmesi için bu çelik helezon yayın atıkları yerinden oynatması ile mümkün olmaktadır. Çekilecek lağım sularının ardından tekrar gözlem yaparak tuvalet tıkanmasına kesin çözüm olarak sizlere garantili bu yöntemi sunmaktayız.

Söğütlüçeşme lavabo tıkanıklığı açma hızlı çözümleri arasında atık birikintisi oluşumuna orta kısmından kelebek uçları ile gedik açılması tekniklerini de kullanabilir. Yine plastik tuvalet giderini kırmadan tuvalet borularını temizleme yöntemi olup daha teknik ve kalıcı yöntemlerden bir tanesidir. Özel uçlar ile bazı tuvaletin tıkanmasını sağlayan kumaş, elbise gibi nesneleri de geri çıkartma yöntemlerimiz mevcuttur.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55