Sultançiftliği Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sultançiftliği lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarımızla lavabonuza zarar vermeden tıkalı lavabo açma servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sultangazi semtine hizmet vermekteyiz.

Sultançiftliği Lavabo Açıcı

Sultançiftliği lavabo tıkanıklığı açma lavabo gider yıkama çalışmaları sunmaktadır. Basınçlı su sağlayıcı makineler ile pimaş, gider, sıhhi kanallar yıkanabilir. Atık ilerletme özellikli ve herhangi bir müdahale sırasında geri dönmeyecek atıklar ve içtende kırılma meydana getirmeyecek özel sistemlerdir. Çay posasının lavaboya döküldükten sonra lavabodaki suların geri gelmesi ve lavabo açıcı pompanın işe yaramadığı veya farklı nedenlerden dolayı oluşan tıkanmalar için bizi arayabilirsiniz. Sultançiftliği lavabo tıkanıklığı açma binanızı koruyarak lavabo tesisat temizlemesi yapmaktadır. Tıkalı kalmış lavabo nasıl temizlenir? Tıkanıklığı geçmeyen lavabolar için kanaldaki atık maddelerden tamamı ile kurtulmak gerekir. Önce kameralı lavabo tıkanıklığı açma evye giderinin ağız kısmından lavabo tezgahına doğru kısımları incelememizi sağlar ve kısa sürecek bu adımdan sonra kanalın içine su püskürtebiliriz ve robotla lavabo tıkanıklığı açma tekniği ile pimaş yani daha uzaktaki tıkalı kanalları da temizlemek mümkündür. 1-2 kg veya daha fazla olması fark etmez ve bu kadar atığın kanalı doldurduğunu düşünün. Alt kattaki komşunun lavabosu tıkandığından benim de lavabom tıkanıyor diyorsanız logara kamera ile bakabilir ve akabinde kanala helezon yay gönderebiliriz.

Sultançiftliği lavabo tıkanıklığı açma helezon yayı makine ile kullanan tesisat firmasıdır. Ağır, yapışmış ve çok sayıda yer kaplayan nesnelerin titreşim verilmesi ile hareketlenmesini sağlıyoruz. Yoğun su eklenmesi ile ve gözlem yapıldıktan sonraki testler ile gerçekten İstanbul’da mükemmel ve temiz lavabo tıkanıklığı açan firma olarak “iyi ki sizi tercih etmişim” diyeceksiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55