Teşvikiye Lavabo Tıkanıklığı Açma

Teşvikiye lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan tıkalı lavabo açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Şişli semtine hizmet vermekteyiz.

Teşvikiye Lavabo Tamiri

Teşvikiye lavabo tıkanıklığı açma her lavabo açıcı tesisat firmasında olmayan teknikler kullanır. Örneğin, sustalı telin daha gelişmişi ve akıllısı olan helezon yay sistemi ile bizler 30 metre geniş bir alanda kanalları tertemiz hale getirebiliriz. Özel titreşim dalgalarının verilmesi ve kanallardaki en ufak atıkları bile hiç yıpratmadan 30 metreye kadar temizleyebilecek bu ekipman ile güven içinde sistemleri kullanabileceksiniz. Teşvikiye lavabo tıkanıklığı açma olarak lavabo tıkalı, tıkandı su gitmiyor ise gider bükülmesi ve içteki atıklara yönelik inceleme yapmamız gerekir. Bazen eskiyen gider boruları lavabo altında S şeklide deforme olur ve atık geçişini daraltır. Bazense kanalın içi saç, kıl, gıda ve temizleyici ürünlerin tıkaması ile daralabilir. Su püskürtme ve helezon yay takılan iki cihaz ile durumu lehinize kırmadan çevirebiliriz. Lavabo tıkanıklığına karbonat ile çözüm değil, makine ile direkt atık kümelerinin püskürtülmesi hizmetini almalısınız. Öyle ki lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibimiz kamera ile o ana noktaları bularak uzaktaki katlar arasındaki sorunları bile helezon yay takılması sonucu ve içerisinde yoğun su birikmesi olsa bile titreşim verilecek düzeyde robot cihaz ile tam anlamı ile düzelmesini sağlayabilir.

Teşvikiye lavabo tıkanıklığı açma inceleme işlemlerinden birisi de lavabo altı gider borusu su sızdırması işlemi olup onarımları da yapmaktayız. Uzun süre lavabo tıkanması olan evlerde lavabo tıkanıklığı açan firma ile destek almamışsanız maalesef yırtılmalar ve lavaboda su damlaması sorunları da görülebilir. Yalnız onarımlar, tıpkı temizleme de olduğu gibi kısa sürede yapılmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55