Tıkanan lavabo boruları nasıl açılır

Tıkanan lavabo boruları nasıl açılır ; lavabo açıcı robot makineler kullanarak sadece 99 TL ye lavabo açma servisi alabilirsiniz. Çözüm Tesisat firması olarak İstanbul genelinde aynı fiyat tarifesi üzerinden hizmet vermekteyiz.

Avrupa : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90

Tıkalı lavabo boruları gideri tıkanıklığı açma ile logar kanal temizleme gibi işlemlerimiz sürmektedir. Hasar vermeden ve ilave bir masraf çıkartmadan üstelik görüntülü sıhhi boru içinden takip edebileceğimiz ve bazı robot cihaz başlıkları ile temizleyebileceğimiz sistemler vardır.

Tıkanan Lavabo Borusu Nasıl Açılır

Kırılmadan tıkanık lavabo borusu açma firması olarak örnek birkaç problemi yanıtlayalım. AVM alaturka, alafranga tuvaleti içine yiyecek ambalajı, cam kırığı gibi nesnelerin tıkama yapması problemleri için o bölgede kamera ile yerlerini bulabilir ve yakalama aparatı ile geri çıkartabiliriz. Yalnızca atıklara yönelik sorunlar varsa da bizler atık delici özelliği olan ucu hafif sivri ve dönerken belli bir hız ile ilerleyebilecek başlığı cihaza takarız ve kullanırız. Bazı tuvalet kanallarındaki nesneler çok fazla değildir ve yarım saate kalmadan temizleyebiliriz. Bazılarında ise oldukça fazladır ve birkaç saatte tamamen kronik sıhhi boru içi tıkanma problemlerinden kurtulabilirsiniz. Lavabo ve banyo gideri kanalını %100 ve kalıcı temizlemek için yapılması gerekenler arasında basınçlı su motoru cihazının kullanılması gerekir. Yine taşınabilir bir cihaz olup, bizim yaptığımız kamera ile ön bir inceleme ve belli bir hız ile kanallarda kirliliği uzaklaştıracak şekilde müdahale etmektedir. Buradaki amaç yarım metre ötede tekrar toplanması gibi bir şey değildir ve sizin dairenize ilişkin bölgede kesinlikle kalmayacaktır.

İlkeli bir duruş içerisinde her zaman olduğu gibi faturalı ve garantili işlemlerimiz sürüyor. Randevu almak için tek yapmanız gereken telefon numaralarımız ile bizlere ulaşmaktır. Ayrıca apartmanınızda atık kokusu problemi varsa, bina yüzeylerinden sıhhi atık damlaması yer alıyorsa yerlerini bulmak için de bu gelişmiş sistemler ile net cevaplar verebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55