tıkanan lavabo nasıl açılır

Tıkanan lavabo nasıl açılır ? Bu soruyu bayanlara sorduğunuzda sizlere her bayanın vereceği farklı cevaplar vardır. Çünkü her bayan tıkalı olan lavaboyu açmak için kendince yöntemler dener. Birçok bayan tıkanan lavaboyu açmak için kimyasal ilaçları kullanırken, birçok bayan evde kendince hazırladığı karışımları lavaboyu açmak için kullanır. Tabi bayanların lavabo tıkanıklığı nasıl açılır bu sorunla uğraşmak yerine öncelikle lavabonun tıkanmasını önlemeyi sağlamaları gerekir.

İstanbul Tıkalı Lavabo Açma Servisi

Bunu yapmak için ise lavabolar içerisine yemek ve bulaşık atıkları dökülmemeli, banyo ve tuvaletin lavabosuna kıl, saç gibi atıklar atılmamalı, lavabolar içerisine dökülen bulaşık deterjanlarının borular içerisinde birikebilecek şekilde olmaması ve su döküldüğü an lavabo içerisinde eriyerek ilerlemesi gerekir. Bunların yanında mutfak lavabolarında yapılan en büyük yanlış yağ atıkların lavabo içerisine dökülmesidir. Dökülen yağlar bir süre sonra lavabo içerisinde biriktiği için tıkanmaların yaşanması kaçınılmazdır. Tabi boruların kalitesiz olması eğimlerinin doğru olmaması da lavaboların kolaylıkla tıkanmalarına da neden olmaktadır.

Tıkanan lavabo nasıl açılır bunu merak edenler için ise önerebileceğimiz basit birkaç yöntem olsa da aslında en iyi sonucu almak için bir tesisat firması ile görüşmek önemlidir. Tıkanan lavabo nasıl açılır bu soruya verilen ilk yanıt marketlerde satılan kimyasal açıcılardır. Bu açıcılar sizlere geçici çözümler sunsa da kısa süreliğine tıkanma sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında internet üzerinden tıkanan lavabo nasıl açılır bu konu ile ilgili yaptığınız aramalarda da yine farklı karışımlar ile lavaboyu açabileceğinizi görebilirsiniz. Bunlar dışında uygulayacağınız bir diğer yöntem lavabo altındaki borunun çıkartılıp temizlenmesidir. Tabi tıkalı olan alan burada ise bu şekilde boru temizliği ile sorunu çözebilirsiniz. Ama tıkalı alan daha ileri de ise bu yöntemde size kesin sonuç vermez.

Tıkanan lavabo nasıl açılır bu sorun için bizim size verebileceğimiz en güvenilir ve kesin sonuç ise son teknoloji kamera ve robotlar yardımı ile tıkalı alanı bulup açan firmamızdan yardım almanızdır. Kameralar ile tespit ettiğimiz tıkalı alanı robot yardımı ile açıyoruz ve bu işlemleri yaparken de kesinlikle kırıp dökme işlemi yapmıyoruz. Ayrıca bütün bu işlemleri ise birkaç saat içerisinde uygun fiyatlara yapmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55