tıkanmış mutfak gideri açma

Tıkanmış mutfak gideri açma robot makineli cihazlar ve kameralı sistemle tıkalı mutfak pimaş borularını açıyoruz 99 TL fiyatla servis . Lavabo tıkanıklığı açma firmamızda son teknoloji robot makineler kullanılmaktadır.

Ev hanımlarının en çok yaşadığı sorunlardan birisi tıkanan mutfak giderleridir. Birçok ev hanımı tıkanmış mutfak giderlerini açmak için saatlerce vakit harcamakta ve çeşitli yöntemler denemektedir. Tıkanmış mutfak gideri açma işlemi bayanlar için bir çile haline dönüşürken biz sizi bu sorundan kurtarmak için yardıma hazırız.

Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açma

Evin en çok kullanılan bölümü tabii ki mutfaktır. Gününün birçok bölümünü mutfakta geçiren bayanlar için mutfağın kullanışlı olmasının yanında tesisatında temiz ve kullanışlı olması önemlidir. Mutfak lavabosunun gün içerisinde sürekli kullanılıyor olması tabii ki tesisatın zaman içerisinde yıpranmasına ve tıkanmasına neden olacaktır. Yıkanan bulaşıklarda kalan atıklar, istemeden de olsa dökülen yemek atıkları, dökülen kızartma yağları ve diğer yağlı atıklar zaman içerisinde tesisat içerisinde birikecek ve birçok noktada tıkalı alanlar oluşacaktır. Tıkanan lavabo ise kullanıldıkça suyu geri vermeye başlayacaktır. Suyu geri veren lavaboyu açmak için bayanlar ilk olarak pompa yardımı ile lavaboyu açmaya çalışsa da bu geçici bir sözüm olacak. Bunun dışında bayanların en çok tercih ettiği yöntemlerden birisi de lavabo açıcılardır. Marketlerde uygun fiyatlara satılan lavabo açlar sizlere yardımcı olsa da tabi bu da geçici bir çözümdür. Bunların yanında tezgâh altında bulunan boruyu çıkartıp temizlemekte işe yarayabilir. Ama tıkalı olan alan orada olmayıp daha ileride olabilir. Bu durumda bu yöntemde işe yaramaz.

Tıkanmış mutfak gideri açma işlemi için denediğiniz bu yöntemler sizlere kısa süreli sonuçlar verecektir. Özellikle apartman tesisatı içerisinde olan tıkanmış borular sadece bir evin mutfağında sorun yaratmayacak diğer ev sahiplerinin de mutfak giderinde de sorun yaşamasına neden olacaktır. İşte bu noktada tıkanmış mutfak gideri açma işlemi için firmamızdan yardım alarak kısa sürede bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Tıkanmış mutfak gideri açma işlemi için kullandığımız tesisat içerisi temizleme cihazları ile tesisatın içerisinde bulunan bütün tıkalı alanları açarak gerekli temizleme işlemini yapıyoruz. Bunun yanında donmuş yağların oluşturduğu kalın tabakalarda yine temizleme cizhaları sayesinde temizlenerek kısa sürede ortadan kaldırılıyor. Bu şekilde temizlediğimiz mutfak giderini kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55