Tuvalet Açma

Tuvalet açma robot makineli cihazlarla İstanbul genelinde servis veren firmalar tarafından yapılmaktadır. Tıkalı olan lavabo ve tuvaletleri kırmadan dökmeden açıyoruz detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklıkları özellikle birçok kişin yaşadığı binalarda, hasta hanelerde, okullarda ve bu şekilde kalabalık kişilerin çok olduğu alanlarda daha çok yaşanmaktadır. Tuvalet açma işlemi için ise bu yaşam alanlarında kullanılabilecek en iyi yöntem robotlar yardımı ile tuvaletlerin açılmasıdır.

Tıkalı Tuvalet Açma

Tuvaletler içerisine atılan peçeteler ve diğer yabancı atıklar nedeniyle borular içerisinde birikmeler olur. Tuvaletlerin düzenli kullanımı, bu şekilde atılan atıkların sürekli olması nedeniyle bir süre sonra tıkanıklıklar yaşanır. Bunun yanında boruların yanlış döşenmesi, eğimlerinin yanlış olması da tuvaletlerde tıkanıklıklara neden olmaktadır. Tuvaletlerde yaşanan bu tür tuvalet tıkanıklıkları açmak için kullanılan yöntemlerden birisi borular içerisinde tazyikli su vermektir. Ama bu yöntem sorunu çözümü için o kadar da etkili olmaz. Bir süre sonra tamamen tıkalı olan alanlar nedeniyle tuvalette tıkanıklık devam edecek ve atıklar giderlerden geri gelecektir. Hali ile de ortaya istenmeyen görüntüler ve kötü kokular çıkacaktır. Buda orada yaşayan insanların etkilenmesine neden olacaktır. Bu durum kısa sürede çözülmez ise orada bulunan kişilerin mikrop kapma ihtimali de oluşabilir. Bu da çeşitli tehlikeli hastalıklara yol açabilir. Bu nedenle tuvalet tıkanıklıkları kötü bir sonuca yol açmadan çözülmesi gereken sorunlardır.

Tuvalet açma işlemi için biz firma olarak son teknoloji tıkanıklık açma yöntemi olan robot teknolojisini kullanmaktayız. Bu teknoloji sayesinde tuvalet boruları içerisinde yer alan atıkların parçalanmasını sağlayarak borular içerisinde ilerlemesini ve atıkların borudan atılmasını sağlıyoruz. Tuvalet açma işlemi için giderden gönderdiğimiz kamera borular içerisinde ilerlerken biz kameradan aldığımız görüntüleri inceliyoruz. Bu görüntüler yardımı ile de atıkların biriktiği alanları rahatlıkla görüyoruz. Atıkların biriktiği alanları bulduğumuzda hemen kamera üzerinde bulunan robot teknolojisi yardımı ile atıkların parçalanmasına yardımcı oluyoruz. Atıklar bu şekilde parçalandıktan sonra borular içerisine verdiğimiz tazyikli sular atıkların ilerlemesini sağlıyor. Ayrıca borulara yapışıp kalan atıklarda tazyikli su sayesinde çıkarak boruların içleri tamamen temizleniyor. Tuvalet açma işlemi için yaptığımız bu çalışmalar sırasında herhangi bir şekilde kırıp dökme işlemi yapmadığımız için sizlere bir inşaat alanı da oluşturmuyoruz.

İstanbul’un bütün semtlerine tuvalet açma hizmeti veren firmamız bütün tesisat sorunlarının çözümü için sizlere yardımcı olmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55