tuzla içmeler lavabo tıkanıklığı açma

Tuzla İçmeler lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak ev ve iş yerlerinde meydana gelen lavabo tıkanmalarını tıkalı lavabo açma servisi göndererek tıkanıklığı gidermekteyiz. Lavabo tıkanmaları bu zamanlarda sık karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi haline geldi. Lavaboların içerisine bilinçsiz bir şekilde atılan yemek artıkları , çay çöpleri , peçeteler vs. lavaboların tıkanmasına sebep olmaktadır. Musluktan dökmüş olduğunuz su lavabonun tıkanıklığı yüzünden gidecek bir yer bulamaz ve lavabonun içerisine dolmaya başlar, Bu da pis bir koku ve kötü bir görüntüye yol açar. Tıkalı lavabo açma servisimiz eski geleneksel yöntemleri bir kenara bırakarak robot makinelerle lavabo açma servisi vermeye başlamıştır.

İçmeler Lavabo Tıkanması Açma

İçmeler lavabo tıkanıklığı açma servisi son teknoloji cihazlarla kırmadan lavabo açma hizmeti veren firmadır. Son teknoloji kameralı cihazımızla lavabo giderinin içerisinde sıkışıp sertleşen atığı çözmekteyiz. Öncelikle kameralı cihazımızı tıkanıklığı görmek için tıkalı borunun olduğu bölgeye göndermekteyiz. Görünen tıkanıklığın nerede olduğuna göre ve tıkanıklık durumuna göre tıkanıklığı göre tıkanıklık açma makinesi getiriyoruz. Robot açıcı yay aparatımızı tıkanıklığın bulunduğu bölgeye gönderiyoruz. Açıcı yay kendi dönme gücü sayesinde tıkalı boruya zarar vermeden atıkları parçalamamıza yardımcı oluyor. Ve tıkanıklığın kabası alınıyor. Sonrasında robot makinenin haznesine kimyasal ilaçlı su koyarak basınçlı bir şekilde tesisatın içerisine veriyoruz. Atık kalmadığından emin olmak için kameralı cihazımızla son olarak tesisatın içerisine göndererek cisim kalıp kalmadığına bakıyoruz. Son olarak tesisata temiz basınçlı su vererek ilaçtan boruyu arındırıyoruz.

Tuzla İçmeler lavabo tıkanıklığı açma garantili bir şekilde lavabo açan tesisatçı firmasıdır. Deneyimsiz tesisatçılar lavaboyu kırarak sizleri maddi açıdan zarar sokabilir. Bizler bu masraftan kaçınmanız için robot cihazlar kullanarak dikkatli ve titiz bir iş yapmayı amaçlıyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55