Ümraniye Esenşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Esenşehir lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kameralı robotlarla kırmadan dökmeden tıkalı lavabo açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Esenşehir Cihazla Lavabo Açma

Ümraniye Esenşehir lavabo tıkanıklığı açma “lavabo tıkanması nasıl açılır” sorusu için lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibini önermektedir. Mutfaktaki lavaboyu tıkayan yemek yağı artığı olabilir. Çeşitli türlerde nesneler ve kanalda sürekli sıkışıp kalan nesneler olabilir. Halıları temizlerken oradaki kıl, saç artıklarını toplayıp lavaboya atılması da zamanla birikmelere yol açar. Lavabo suyunun hızlıca gitmemesi ve tıkanmış lavabo açma için genelde aşina olunan sorunlar bunlardır. Ümraniye Esenşehir lavabo tıkanıklığı açma en başarılı lavabo tıkanmaları için yöntemleri kullanır. Öncelikle tıkanmış lavabo için kameralı lavabo tıkanıklığı açma cihazını kullanırız. Ön bilgilerin alınması için gereklidir. Lavabo iç yapısında belki kırılan alanları da görebiliriz ve bunlarında önleminin alınması gerekir. Hatasız ve hemen lavabo tıkanması çözümü için matkabı andıran cihaz kullanabiliriz. Spiral uzunca bir tele sahiptir. Elektronik devre bunu sallar ve boru içlerindeki nesneleri ilerletir. Eviye deliği içine cihaz teli yerleştirip lavaboyu temizleme cihazı da diyebiliriz. İkinci yöntem ise su püskürtme yolu ile gider içlerinde yıkama işlevidir. Metreler boyunca işlevsel olarak kullanabiliriz.

Ümraniye Esenşehir lavabo tıkanıklığı açma son testleri yaparak işlemleri tamamlar. İstanbul’da gece ve gündüz lavabo tıkanıklığı açan firma olarak bahsettiğimiz tekniklerden sonra lavabo tıkanıklığı açma konusu tamamlanır. Batarya ile yoğun su eklemeleri yaparız. Yanlış kıvrılan eviye hortumu varsa açısını, spiralini düzeltiriz. Sifon arızalarını onarabiliriz. Hatta lavabo suyunda sızıntı, dışarı akma varsa kamera ile bulunması ve tamiri de işlemlerimiz arasındadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55