Ümraniye Saray Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Saray lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden tıkalı lavabo açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Saray Lavabo Açan Tesisatçı

Ümraniye Saray lavabo tıkanıklığı açma lavabo suyunun çok yavaş şekilde gitmesi ve hiç gitmemesi gibi durumlarda asıl yapılması gereken kanala yönelik çalışmalar olduğunu bilmektedir. Tıkalı kalmış ve hiç açılmayan pis su kanalında lavabo tıkanıklığı açan firma olarak kanalizasyona doğru tahliye edilmesini tetikleyecek cihaz kullanıyoruz. Ümraniye Saray lavabo tıkanıklığı açma uzun süre kanalı temizlenmeyen lavabolarda alt kata lavabo suyu akması sorunu olabileceği konusunda uyarmaktadır. Yapılacak olan kameralı lavabo tıkanıklığı açma araştırması bu türde yırtılma varsa nokta yerini bulmamızı sağlar ve onarımlarda doğru adımların atılması için hayatidir. Aynı bu sistemi çamaşır makinesi giderlerini temizleme veya diğer makineler, banyo gider kanalı içinden de kullanılabilir durumdadır. Araştırma kısmı tamamlanır ve artık atık türünün ne olduğu karşımızdadır. Bazı nesneler ilerletilir ve yapışkanlık durumu, yağ, tortu kıvamı, saç, gıda gibi uzuvlar nedeni ile “lavabodan su gitmiyor” şikayeti gibi sayısız olasılıklara karşı 30 tane cihaz aparatı vardır. Bir tanesi spiral uç olup elektrik hattı geçen sisteme takıp en ileri kısmı ile göndeririz ve oradaki tüm maddeleri önüne katarak ilerletir. Çok geçmez ve testleri yaparak ne kadar sağlam olduğunu görür ve özellikle kamera ile tekrar bakılmasıyla oradaki nesnelerin tamamen yok edildiğinden emin oluruz.

Ümraniye Saray lavabo tıkanıklığı açma tekniklerinden bir tanesi basıncı ayarlanmış su basımı ile lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibinin çalışmasıdır. Bir başkası kanalda sıkışan çeşitli nesneleri sabitleyerek geri çıkartma gibi adımlardan ibarettir ve hiç birisi duvar kırılmasını gerektirmez.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55