Üsküdar Yavuztürk Lavabo Tıkanıklığı Açma

Üsküdar Yavuztürk lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı cihazlarla tıkanmış lavabo açıcı servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Yavuztürk Lavabo Açan Firmalar

Üsküdar Yavuztürk lavabo tıkanıklığı açma lavabo kokusu nasıl giderilir sorusu için nereden lavabodaki atıkların kokusu geliyor sorusuna yanıt bulmak gerekir. Küçük bir kamera ile bunu yapabiliriz, tıpkı lavabodaki tıkanma meydana getiren atıkları da gördüğümüz gibi. Lavabo tezgahı altındaki kısımdan aslında birkaç kat aşağıdaki sisteme bile zarar vermeden kamerayı takabilir ve gözlem yapabiliriz. Devasa türdeki tıkanmalar için birebir çözümler sunuyoruz. Üsküdar Yavuztürk lavabo tıkanıklığı açma kırmadan lavabo pimaşı ve giderine bakarak sıhhi tesisat tamiri ve temizleme işlemlerini uygulamaktadır. Normalde lavaboların tertemiz çalışması gerekirken atık su durmasına neden olan çeşitli nesnelerin yapışması ile içte bazı daralmalar olur. En hızlı şekilde kamera ile o noktalar bulunur. Atık suların ve maddelerin döndüğü kısım bulunur. Uzaklaştırma özelliğine sahip robot cihaz aparatları vardır. Bazen kimyasal döküp zorlu türdeki yapışmaları cihazı da birlikte kanal içinden kullanarak temizleyebiliriz. Bazen basınçlı su makinesi bazen, helezon yay takılıp daha fazla birikme yaşanan kanallar için en mantıklı kararları alırız. Testler uygular ve gerçekten lavabom temizlendi mi, açıldı mı, tekrar tıkanır mı gibi soru işaretlerinize gerek kalmadan problemin varlığını yok ederiz.

Üsküdar Yavuztürk lavabo tıkanıklığı açma WC, tuvalet, bina atık su tesisatı tıkandı gibi konular da yardımcı olmaktadır. Gideri, logarı delinen, çürüyen, kırılan sistemleri de bularak değişimler yapılabilir. Lavabo sifon arızaları düzeltilebilir ve sıhhi tesisat onarımları, temizlenmesi dahil hepsi için garanti sunarak işlemler vermekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55