Yenibosna Lavabo Tıkanıklığı Açma

Yenibosna lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Bahçelievler semtine hizmet vermekteyiz.

Yenibosna Lavabo Açan Usta

Yenibosna lavabo tıkanıklığı açma pratik ve hızlıca tıkanmış tuvaletleri açmanın yolunun cihaz teknolojisinden geçtiğini savunmaktadır. Düşünün ki WC, klozet, alaturka tuvalette atık taşması var. 4 metre uzaktaki sıkışmanın etkisini yok etmek için ne kadar marketten alınan ürünleri dökmeniz gerekir? İşe yaramadığında ne yaparsınız? Peki, bir tesisat firması bu sorunu nasıl iki saat içinde çözer? Üstelik garantili olarak! Yenibosna lavabo tıkanıklığı açma tuvalet tıkandığı zaman ne yapılır sorusuna ilişkin küçük bir ekrana sahip olan kamera ile kanala bakmayı tercih eder. Genelde alışveriş merkezlerinde atılan ürün kalıntıları tıkanma yapabilir. Evlerde de çöp niyeti ile veya tuvalette olmaması gereken ürünlerin kalıntıları yer alabilir. Tuvalet kanalından görüntüleri aldıktan sonra probleme yönelik farklı takılabilir aparatları kullanırız. Bazen su püskürtme başlıkları, bazen kadın pedi gibi ürünleri geri çıkartmak için yakalama başlığı veya telefon tuvalete düştüğü zaman geri çıkartmak için cihaz teknolojileri işe yaramaktadır. Elbette bunun bir sınırı vardır. 30 metre gibi alan içerisine müdahale edilebilir.

Yenibosna lavabo tıkanıklığı açma tuvalet kanalından gitmeyen ve tıkanma yapan atıklar için kırmadan tuvalet tıkanmasını önlemek için helezon yay kullanmaktadır. Genelde tüm alakalı tıkanmalara en iyi çözümdür. Tuvalet gider ağzından başlayarak sarkıtılan yay ile tüm maddelerin titreşim verilmesi ile sıkıştığı ve sabit yerinden uzağa yani kanalizasyona hareket etmesine dayalıdır. Elbette üstün körü işlem yapmadığımızdan emin olmak için kamera ile mutlaka kontrol ediyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55