Zümrütevler Lavabo Açma

Zümrütevler lavabo açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden son teknoloji cihazlarla lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Maltepe semtine servisimiz mevcuttur.

Zümrütevler Lavabo Gideri Açan Tesisatçı

Zümrütevler lavabo açma elektrikli cihazla atık bulan makine kullanır. Lavaboda gider açma ne kadar sürer? Çok sürer mi? Çok sayıda lavabo kabinlerinin yan yana olduğu sistemlerde bile ilgili ana gider ve lavabo evye borularını inceleme işlemlerini kamerayla lavabo açma yaparak sorunları buluyoruz. Atık kümelenme alanlarını hiçbir şekilde kırmadan özel metotlar ile temizleyip kanalizasyona gönderiyoruz. Genelde bu işlemler bireysel lavabolarda yarım saat, diğerlerinde 1-2 saat kadar zaman alabilir. Zümrütevler lavabo açma tıkalı lavabo pimaşlarını robotla lavabo açıcı ile temizler. Lavaboda tıkanıklık pimaş su sızıntısı kaçağı sorularına yol açar mı? Belli basınçtan sonra atıklar sürekli olduğu yerde kalmaz ve ince bölgelerden akmaya başlar. Bu sorunlarını kameralı lavabo açma cihazı ile bularak çözme işlemleri yapmaktayız. Lavabo giderinde atık sökücü robotla lavabo açma sistemi için yay takıp kanala gönderilmesi ve kanaldaki doluluğun titreşim dalgaları verilen yay ile açılması işlemleri yapılır. Yani pimaşın orta alanında ne kadar geniş olursa olsun bu kısımda atıklar parçalar, ilerletir ve birikmiş mutfak lavabosu açma atık sularını da logara gönderir, geriye kalanlar için yine aynı yakın kısma ulaşarak basınçlı su makinesi kullanıp tamamen temiz duruma geçirebiliriz.

Zümrütevler lavabo açma evye, pimaş tıkanıklıkları aynı gün temizler. Mutfak tavanından sürekli lavabo suları akıyor gibi problemlerle karşı karşıya kalınması durumu hafife alma girişimlerinin sonucudur. Hem lavabo tesisatı zarar görmeyecek, hem de 1-2 saatte kırmadan lavabo açan tesisatçı ekibi ile garantili işlemler alacaksınız. Mutlaka denemelisiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55