Altunizade Lavabo Tıkanıklığı Açma

Altunizade lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkalı lavabo açma servisi vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Altunizade Lavabo Tıkanması Tamircisi

Altunizade lavabo tıkanıklığı açma özel kampanyalar ve indirimli servis ücretleri ile lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı firmasıdır. Uzun senelerdir bu sektördeyiz. Yenilediğimiz lavabo tıkanıklığı açma cihazı ile ihtiyacınızın tam olarak ne olduğunu biliyoruz. Çünkü gider içi dolu olan lavabo kanallarındaki o atık oluşumlarının yerlerini kırmadan görüntüleyecek cihazı kullanıyoruz. Bu sayede eksiksiz olarak içteki tüm körüklü, plastik, krom veya farklı lavabo sifonu tıkanması olsun hepsini çözebiliriz. Altunizade lavabo tıkanıklığı açma lavabo gider borusunda sıhhi kanalın kameralı tıkanıklığı lavabo açma ile görüntülemesi ile ilk oluşumu meydana getirir. Artık önümüzde lavabodaki suyun gidip, geri geldiği noktanın bilgisi var. Bunu ve birazdan anlatacağımız temizleme başlığı için beton kırmaya gerek yoktur. Eviye sifonu içinden erişim sağlarız. Ardından bu belirlenen kısma lavabo tıkanması için mutlaka spiral tel aktarırız. Cihaz ünitesi 15 cm gibi devasa lavabo çaplarında bile etkin temizlik sağlamaktadır. Silindir şeklinde çok sayıda telin bir araya geldiği ve üst üste bindiği tek parçalık düzenektir. Önüne gelen nesneye baskı uygular, boru içindeki yapışkan kalmış nesneleri alır ve ilerletir.

Altunizade lavabo tıkanıklığı açma farklı cihaz metotlarını da kullanmaktadır. Lavabo eviye deliği içine sokulacak cihaz teli ile oradaki birikmeleri yok edebilir veya havayı içine çekme özelliği ile vakumlu özellik ile bazı sıkışmış nesneleri lavabo tıkanıklığı açan firma olarak hasarsız geri çıkartma çalışmaları yapabiliriz. Pis su boru çaplarını, giderlerini kırmadan bizden destek alınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55