beylerbeyi lavabo tıkanıklığı açma

Beylerbeyi lavabo tıkanıklığı açma firması olarak lavabo giderlerinde biriken artıkları kameralı cihazlarla tespit edip lavabo açma servisi vermekteyiz. Lavabo tıkanması açma işlemlerinde hiçbir kırma dökme işlemine yer vermemekteyiz. Tıkanıklık bulunan bölgeyi nokta atışı bir şekilde bulduğumuz için kırma işlemine gerek kalmadan işlemimizi halletmekteyiz.

Beylerbeyi Lavabo Aç

Beylerbeyi lavabo tıkanıklığı açma lavaboda yıkmadan pimaş açan ustalar olarak özel robot cihazlar kullanmaktadır. Lavabonun pimaşı kirlendi gibi konular tıkanmayla etkili değildir. Ne zaman pimaş içinden atıklar yükseliyor, taşıyor gibi durumlar varsa veya aynı durum lavabo atık suyu şeklinde karşınıza çıkıyorsa, lavabo kanalizasyonunda daralma tıkanıklık durumları da görülüyor demektir. Evin duvarlarını yıkmadan lavabo açan firma olarak gözlem ve hassas cihaz yayı kullanımı sorunlarınızı hemen yok edebiliriz. Tıkalı lavabo açma lavaboda kamerayla lağım giderlerini temizleme yapmaktadır. Kampanyalı fiyatlarla lavabo açan tesisatçı ekibimizin çalışma alanı sökülebilir pimaş borusu ile başlar. Pimaş ve lavabo arasında kısa bir bağlantı kablosu olup S şeklinde kavis verilir ve atık kokuları engellenmesi amaçlanır. Bu bölgeye ve lavabo pimaşında atık bulan kamera kullanarak tüm kirlenme durumlarını hızlıca deşifre etmekteyiz. Metrelerce araştırılır, hasar oluşturmaz, atık neredeyse oraya minik bir açıcı yay takarız, yine zararı yoktur, yaya uygulanacak kuvvet yalnızca cihazdan yayılan orantılı titreşim dalgalarıdır ve atıklar geri gelmeyecek şekilde ilerletilir. Atık türü, miktarı ne olursa olsun tüm bunları yapabiliriz.

Beylerbeyi lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinin hepsinde tıkanıklık açma , tuvalet açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği gibi işlemlerde de 1 yıl garanti vermekteyiz. Bu işlemlerinin hepsini 10 yıldır yapmaktayız ve yanımızda çalışan ustalarımız son derece tecrübelidir. Bu işlerin hiçbirin de kırma dökme işlemi yapmayıp sizlere fazladan maddi ve manevi hasar vermemekteyiz. Beylerbeyi lavabo açma hizmetinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55