esenler tıkanıklık açma

Atık su borusu tıkandı ise Esenler tıkanıklık açma servisi telefon 0551 231 83 55 robotla kırmadan makineli lavabo ve tuvalet gideri açma hizmeti sunuyoruz.  Lavabo tıkanklığı nasıl açılır ve tıkanıklık açma işlemleri nasıl yapılmaktadır.

  1. İlk önce tıkanıklık kaçıncı metrede olduğğu ve neden tıkandığı tespit edilir. Gerekirse gider kamera yardımı ile bakılır.
  2. Tıkanıklığın yeri ve durumunu gördükten sonra uygun uç seçilir bu parçalayıcı , delici ve geri çekme ucu olmak üzere 3 kısımda incelenebilir.
  3. Geri kalan makinenin işi tıkanıklığı dakikalar içerisinde açacaktır.

Hayatımızda suyun yeri ayrı olmazsa olmazların en başında gelir. Gerek kullanım suyu gerekse içme suyu çok önem taşır. Ev tesisatında ise temiz su ve pis su tesisatı olmak üzere suyu 2 kısımda inceleriz. Pis su tesisatında zamanla suyun tahliyesi yavaşlar bu çeşitli nedenlere bağlıdır. Eğer böyle bir problemle karşı karşıya iseniz esenler tıkanıklık açma ekiplerimiz siz bir telefon kadar yakındır.

Esenler Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Başımıza gelen büyük problemdir tıkanıklık açma çünkü ne kadar uğraşırsak uğraşalım o giderden su akmıyor ve kötü görüntüye neden olmakla birlikte sağlık sorunlarıda ortaya çıkartabiliyor. Her işin bir uzmanı olduğu gibi esenler tıkanıklık açma ‘nında uzmanı Çözüm Merkezi tesisat firmasıdır. Firmamız teknolojiyi kullanarak tıkanan gider borusunu kısa sürede temizlemektedir.

Esenler tıkanıklık açma işlemlerimiz farklı detaylara göre değişim göstermektedir. Özellikle tıkanmış olan bir pimaş ile tuvalet arasında çok farklar olduğu için işlemlerimizi de bu farklar doğrultusunda gerçekleştirmeye özen göstermekteyiz. Bu noktada tıkanmış olan pimaşları ele alıp incelediğimiz zaman inşaat atıkları, yabancı maddeler ve çimento kalıntıları zamanla pimaşların tıkanmasına sebebiyet vermektedir. Bu tıkanıklıklar da suların geri taşmasını desteklediği için böyle bir sorunla karşılaşma olasılığı artar. Bu noktada da ustalarımızın tıkalı hatta müdahale etmek adına pimaş giderinin ağzından cihaza bağlı çelik teli aşağıya gönderir, dönerek giden kıvrımlı yay da tıkalı bölgeye ulaşana kadar çalışır. Bu noktada tıkalı alanların giderilmesi ve açılmasının ardından da kameralı sistem ile detaylı bir kontrol işlevselliği de gerçekleşmiş olur.

Bu aşamalarda her zaman profesyonel bir düzen ile adımlarını atmakta olan usta personellerimiz, Esenler tıkanıklık açma işlemlerinde olumlu sonuçları beraberinde getirmektedir. Ki bu işlevsellikleri detaylıca incelemek ve bu doğrultuda aşamalara ulaşmak adına da farklı düzenler her zaman kendisini göstermektedir. Firmamızın ortaya koyduğu tüm işlemleri bizler her daim verim alınacak bir şekilde ilerletiriz. Yani pimaşın yanı sıra tuvaletler, lavabolar, mutfak giderleri, banyolar ve kanalların tıkanıklıklarını da hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracağımız için, detaycı bir sonuç aşamasını her daim ortaya çıkararak ilerleyeceğimizden de kesinlikle şüpheniz olmamalı

Esenler tıkanıklık açma aşamaları için bizimle her daim iletişime geçebilir, faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz. Oluşturacağınız randevu talebi sonrasında belirtilen adrese kısa süre içerisinde ulaşarak anı anına hizmetlerimizi detaylandırmaya başlarız. Bu gibi aşamalar sayesinde de çok daha verimli ve çok yönlü bir düzeni de ortaya çıkarmış olacağız. Her zaman bize ulaşarak bu işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizim sunduğumuz profesyonel hizmetler sayesinde tesisat anlamında yaşanılan her türlü altyapı problemi de tarihe karışmış olacaktır. her zaman bu sistemi değerlendirerek adımlarımızı attığımızı da kesinlikle unutmayın.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55