fatih lavabo tıkanıklığı açma

Fatih lavabo tıkanıklığı açma için firmamızı arayabilirsiniz Fatih ali kuşçu mahallesinde bulunan firmamız sizlere robotla tıkalı boru açma servisi verecektir. Kırmadan dökmeden boruları sökmeden makine ile tıkanıklığı gideriyoruz.

Fatih lavabo tıkanıklığı açma cihazlarımız ile sizlere garantili hizmet veriyoruz. Lavabo tıkanma nedenlerini ise kamera sistemleri ile görüntüleyerek müdahale ediyoruz. Lavabo tıkanmasının başlıca nedenleri yemek artıklarıdır bulaşık yıkarken yemek artıkları da su giderine atılır ancak bu çok yanlış bir davranıştır. su ile gideceğini düşündüğümüz kabuk ve pislikler zamanla tesisat borusunda tıkalı kalır ve suyun gitmemesine neden olmaktadır. Sadece yemek artıkları değil atık yağlar da lavaboları tıkar bunun için atık yağları beldiyenin uygun gösterdiği geri dönüşüm kutularına gönderiniz.

Tıkanan Lavaboları Robotla Açıyoruz

Tıkanan lavabo ve diğer giderleri robotla açmaktayız. Sadece lavabo tıkanıklığına değil fatih tuvalet tıkanıklığı açma konusunda da bizden yardım talep edebilirsiniz. Lavabo ve tuvalet için kullanılan makine sistemleri farklıdır lavabo için daha hafif makineler kullanılırken tuvalet için büyük çapta makineler kullanmaktayız zira iksininde tıkanma nedenleri birbirinden farklı olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığının nedeni kağıt ve ıslak mendiller başta olmak üzere bebek bezleri ve çeşitli iç giyisiler giderlere atıldığını malesef gördük şahit olduk. Lütfen kullanıma dikkat edelim eğer kullanım düzgün olursa emin oldun ne tuvalet nede lavabo tıkanmayacaktır. Fatih tıkanıklık açma ekibimiz bu gibi sorunların başa gelmesi durumunda hizmet vermek için kurulmuştur.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55