Gayrettepe Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gayrettepe lavabo tıkanıklığı açma firması olarak son teknoloji robot cihazlarla tıkalı lavabo açma işlemini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Gayrettepe Lavabo Açan Tesisatçı

Beşiktaş Gayrettepe lavabo tıkanıklığı açma sıhhi su kanalını makine ile temizleme cihazı kullanmaktadır. Ne betonun ne de fayansın kırılmasına gerek kalmadan lavabo tıkanıklığı açan firma ekibimiz senelerin biriktirdiği küçücük ve irili parçaları lağım hatlarına gönderebilir. Bulaşık yıkarken lavabonun tıkanması, sakal tıraşı olurken lavabo suyunun taşma yapması gibi durumlarda lavabo tıkanıklığına ne iyi gelir? Gayrettepe lavabo tıkanıklığı açma plastik malzemeye sahip sıhhi kanalların içerisinden müdahale etmektedir. Öncelikle birkaç metrelik sustalı kanal açma teli gibi ekipmanlar ile makine arasında fark vardır. İlk işlem kameralı lavabo tıkanıklığı açma ekipmanı ile ilk görüntüleri almaktadır. Bunu tel ile yapamazsınız, çünkü elektronik değildir. Tahribat var mı? Kırılmış lavabo gideri var mı, gibi konulara da dikkatlice bakarız. Ardından gider içindeki atıkları cihazın spiral telinin aktarılması ile uzağa taşıma çalışması başlar. 150mm lavabo çapına sahip kanallara kadar kullanabiliriz. Uygulanan ise spiral başlığın dönerek ilerleyecek olması, atığı ittirmesi hatta vakum özelliği ile sıkışan bazı nesneleri sabitleyerek geri çıkartılmasıdır.

Gayrettepe lavabo tıkanıklığı açma lağım suları ile dolmuş, devamlı tıkanan kanallara sahip sıhhi boruları temizleyebilir. Bu teknik küvet ve banyo giderlerinde de kullanabilir. Elbette lavabo tıkanıklığı açan firmalar olarak sıklıkla tuvaletlerde çalışmalarda yapmaktayız. Helezon yay kullanımı aşırı ve yoğun halde kanallarda sıkışmış lağım atıklarının delinmesi, adeta atığı tünel açarak ilerletmesi ve yine plastik giderlerden uygulanması gibi sayısız işlemlerimiz vardır. Evlerinizde tıkanmış lavabo açma ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55