Haznedar Lavabo Tıkanıklığı Açma

Haznedar lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Güngören semtine servisimiz vardır.

Haznedar Lavabo Açan Tesisatçı

Haznedar lavabo tıkanıklığı açma gider borusunda çöküntü, eğilen ve bükülen lavabo kanalı varsa tıkanma sorunu olabileceğini söyleyebilir. İçteki hattın tamamen açık olması gerekirken bulaşık tabak ve tencerelerdeki yağlar, sebze ve et artıklarının lavabo içine geçmesi doluluk ve tıkanmaya yol açacaktır. Bu sorun biraz da döşenen lavabo hattının çapı ve ne kadar sorunsuz yapıldığı ile alakalıdır. Zaten betonarme binadan bahsediyoruz, o alanları kırmaya gerek kalmadan lavabo tıkanması için nasıl mükemmel sonuçları lavabo tıkanıklığı açan firma sunabilir, onu anlatalım. Haznedar lavabo tıkanıklığı açma çay posasının tıkadığı lavabo için kameralı lavabo tıkanıklığı açma ekipmanı ile ilk başta canlı görüntüleri alırız. Küçük bir ışıklandırma aparatı vardır ve net şekilde görürüz. Gerçekten nerede tıkanma başlıyor ve özellikle spiral uca sahip darbeli robotla lavabo tıkanıklığı açma cihazını nereden başlayarak kullanmamız gerektiğini görebiliriz. Vakit almadan gider borularını birbirinden elimizle ayırırız ve tekrar sonradan birleştireceğiz. Artık lağım borusu önümüzde ve 2 cm çapa sahip bu cihazın titreşim dalgaları yayarak ve ilerleyerek 150mm çapa kadar etkin adım atmasının önü açılmış durumda. Yavaş şekilde ekibimiz ilerletir ve en uzak logar içindeki atıkları bile temizleyebiliriz.

Haznedar lavabo tıkanıklığı açma acemi değil profesyonel lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı çalışanlarına sahiptir. Müdahale sonrasında su ekleyerek ne kadar hızlı lavabo suyunun gittiğini kontrol edeceğiz. Uzun zamandır lavabodan su gitmiyor, lavaboyu kullanamıyorum, bulaşık yıkarken lavabo suyu hemen yükseliyor gibi konularda bizi aramalı ve garantili işlemlerimizi almalısınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55