istanbul lavabo açma işi yapan tesisatçılar

İstanbul lavabo açma işi yapan tesisatçılar veya firmalar kırmadan robot makinalı sistemle tıkalı lavaboyu açıyoruz sadece 99 TL servis veriyoruz. Çözüm Tesisat Merkezi her iki yakada ofis ve servis araçları kullanarak hizmet vermektedir.

İstanbul Lavabo açma işi yapan firmalar telefon numarasını iletişim bölümünde bulabilirsiniz. Lavabonun gideri tıkandı ise robotla temizleme servisi veriyoruz bu sayede kırma dökme derdinden kurtulabilirsiniz.

Lavabo Giderini Açan Firmalar

İstanbul Lavabo açma işi yapan tesisatçılar ile marketten alınan lavabo açıcı ürünlerin işe yaramaması, lavaboyu açmaması gibi problemler ile daha teknik türde adım atılmasından yanayız. Yani makineli yöntemler ile kanallardaki sayısız nesneleri hareket ettirebilir ve bunu kamera ile kontrol edebiliriz.

Lavabodaki tıkanma problemini bitirmek için sıcak suyu kanala boca etmeye gerek yoktur. Aslında bu tür ürünlerde de ana konsept gider içinde sıkışmış atık malzemenin hareket ettirilmesidir. Yalnız biz özel makine uçlarının atıklara ve nerede sıkışma, kanal içi daralma meydana gelen sıhhi kanalları temizleme çalışmaları varsa o noktalara doğrudan müdahale ediyoruz. Yerleştirme işlemi yapılacak olan gider içi kılavuz kamera ile 30 metreye kadar gerekirse derinlere ulaşabiliriz. Bu çok geçmez ve kanal içlerindeki o noktalara ilişkin helezon yayın ilk kısmını takarız. Cihaz bir taraftan titreşim dalgası verirken, cihazın yay kısımları küçük hareketler ile gider içinde hareket edecek ve ne kadar atık varsa temas etmesi ile oradaki nesneler, lavabodaki atık suyun kesinlikle kanalizasyona gitmesi için yardımcı olacaktır. Bazen birkaç tane helezon yay eklemememize rağmen (15 metre) gider suyu halen duruyor olabilir. Bir, iki tane daha eklememiz ile daha derinde olan ve ulaşılması için betonun kırılması olmadan, plastiğe de zarar verme ihtimalleri yer almadan içteki tüm maddeleri uzaklaştırırız.

İstanbul lavabo açma işi yapan tesisatçılar balkon, banyo, bahçe pimaş ve sıhhi kanallarının etkin olarak temizlenmesi için bazen ise basınçlı su makinesi gibi adımları da uygulayabiliriz. Sıhhi kanalda sıkışmış bazı ürünleri, yabancı cisimleri geri almak için yakalama pensleri de robot cihazda yer almaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55