makine ile tıkalı lavabo açan firmalar

Makine ile tıkalı lavabo açan firmalar İstanbul 99 TL en ucuz lavabo tıkanıklığı açma fiyatları ile aynı gün içinde servis veriyoruz.

makine ile tıkalı lavabo açan firmalar

Lavabo tıkanıklıkları çok sık rastlanan problemlerden biri olmakla birlikte kendiniz tıkanıklığı giderdiğiniz halde kısa sürede tekrarlanan bir tesisat sıkıntısıdır, kendi çabanızla uğraşmamanız tavsiye edilir. Zira lavabo tıkanıkları genellikle marketten alınan lavabo açıcı kimyasallar ile açılmaya çalışılmaktadır. Neticede kimyasal olan bu maddeler özellikle kalitesiz ise sağlık açısından çok zararlıdır. Vücuda teması halinde yakıcı, teneffüs edilmesi halinde zehirleyici etkisi vardır. Bu zararlara maruz kalmamak için mutlaka makine ile tıkalı lavabo açan firmalar çağrılmalıdır. Firmadan gelen elemanın koruyucu elbise giydiğine dikkat edilirse durumun ne kadar önemli olduğu anlaşılacaktır. Tesisat ustası öncelikle tıkanıklığın olduğu lavaboya baksa da bütün olarak pis su borularını kontrol edecektir.

Sadece tıkalı lavaboya kimyasal dökerek sorun çözüldü diyecek ustalara güvenilmemelidir. Zira çok kısa sürede aynı lavaboda tıkanıklık sorunu yaşanacaktır. Asıl yapılması gereken lavabonun bağlı olduğu borunun temizlenmesidir. Makine ile tıkalı lavabo açan firmalar gider borusunu kameralı cihazlarla kontrol edeceklerdir. Kamera görüntüsü ile tıkanıklığa sebebiyet veren nokta tespit edilecektir. Bu noktada kireçlenmeden kaynaklı daralma ve tortulanmalar oluşmuş olabilir. Tortu bir süre sonra su akışını tamamen engeller ve geri tepmede yapabilir. Firma bu durumun daha sonrada sorun yapmaması için giderleri basınçlı yıkama makine ve kimyasalları ile temizleyecektir. Temizlik sonrası yapılacak testler ile sorunun tamamen çözüldüğü teyit edilecektir.

Makine ile tıkalı lavabo açan firmalar makine yatırımı yaparak işlerine olan bağlılıklarını da kanıtlamışlardır. Sadece lavabo açıcı cihazlar değil tüm tesisat işleri için gerekli en yeni makineler ile ekipmanlarını yenilemiş müşteri memnuniyeti için çalışan profesyonel firmalardır. Bu firmaların internet sitesini ziyaret ettiğinizde her an size yardımcı olabilecek müşteri temsilcileri ile görüşebilir tesisat ile ilgili tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firma yapmış olduğu işlem sonrası size servis formu düzenlemektedir. Düzenlenen bu form bir anlamda garanti yerine geçmektedir. Mesela tıkalı lavabo için işlemde boru değişimi yapıldı ve sonraki arıza bu borudan kaynaklı ise sonraki servis hizmeti ücretsizdir. Hem güvenilirlik hem memnuniyet açısından teknoloji kullanan, profesyonel ekiplere sahip tesisat firmaları tercih edilmelidir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55