Suadiye Lavabo Tıkanıklığı Açma

Suadiye lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan robotla lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Suadiye lavabo tıkanıklığı açma olarak Kadıköy semtine servisimiz bulunmaktadır.

Suadiye Lavabo Tıkanması Açan Firmalar

Suadiye lavabo tıkanıklığı açma tıkanan mutfak borusu içinin temizlenmesinde kırmadan çözümler sunmaktadır. Her ne kadar eviye gider borusu eğimi atıkların geçmesi için elverişli olsa da az miktarda suyun aktarımı ve gereksiz tıkama özellikli atıkların süzgeçten geçirilmeden kanal içine düşmesi problem oluşturur. O sıkıştıkları noktaları lavabo tıkanıklığı açan firma ekipmanları ile bulup, direkt oradan temizleme çalışmaları yapmaktayız. Suadiye lavabo tıkanıklığı açma birkaç metrelik ve 20 metreden daha uzun alanlarda da kullanılabilecek kameralı lavabo tıkanıklığı açma sistemi ile noktasal yerlerini tanımlayabilir. Lavabo altına bakacak olursanız tek bir gider borusu vardır. Onu çıkartır ve hem lavaboya hem de duvara doğru yönlenen hat içine kamera ile hızlıca bakarız. Karşımızda her zaman lavaboyu tıkayan bulgur ve pirinç taneleri gibi gıdalar olmayabilir. Kopan saçın lavabo kanalından gitmemesi veya ambalaj ürünleri gibi sayısız sorunlar lavabodan su gitmiyor sorununu oluşturabilir. Gönderilecek basınçlı su sağlayacak bir aparat yıkama işlevi görmekle birlikte spiral tel yine robot cihazımızın gözetiminde içteki birikmelerin ittirici vasfı ile temizlenmesi sağlanabilir. Diğer bir teknik ilerlemeyen ve orada kalan nesnenin çıkartılması için yakalama aparatı olup 30’dan fazla aparata sahip bu teçhizat ile lavabo borusu içini kırmadan makineli temizlik yapmaktayız.

Suadiye lavabo tıkanıklığı açma gider kanalı yağlanan, tıkanan borularda lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ile en mükemmel servis çalışmasını sunmaktadır. Gider kanalı 15cm çapa kadar desteklenmekte ve lavabo tıkanıklığı açan firmalar olarak kimyasal sıvılar ile de zarar vermemekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55