tıkanan lavabo açma fiyatları

Lavabolar içerisine biriken atıklar bir süre sonra lavabonun tıkanmasına ve kullanılamayacak bir hale gelmesine neden olabilir. Bunun dışında tesisat borularının yanlış seçimi ve tesisat içerisinde olması gereken eğimde olmaması yine atıkların birikmesine ve tıkanmasına neden olabilir. Tabi buda ev sahipleri için hiç hoş olmayan istenilmeyen durumları beraberinden getirir.

İstanbulda tıkanan lavabo açma fiyatları 99 TL olarak belirlenmiştir evde farklı iş yerinde farklı fiyat tarifesi uygulanır detaylı bilgi için Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan şubelerimizi arayınız.

İstanbul Lavabo Açma Servisi

Tıkanan lavaboları açmak için ev hanımları kendilerince çeşitli yöntemler denerler. Bu yöntemler sonunda kısa süreli olarak lavabolarını kullanmaya devam etseler de ilerleyen zamanlarda lavabo sorun kökünden çözülmediği için tekrar tıkanmaya devam edecektir. Mutfakta veya banyo lavabosunda yaşanan tıkanıklıklar nedeniyle su gider içerisine gitmeyecek tam tersine sürekli geri gelecektir. Ne kadar temizleseniz de lavabonuzda kötü bir görüntü oluşacaktır. Bunun yanında tıkalı alanlar nedeniyle orda biriken atıklar kötü kokuya da neden olacak. Zaman zaman ev içerisine kötü bir koku yayılacak ve bu koku sizi rahatsız etmeye başlayacaktır. İşte bu noktada yapılması gereken iyi bir tesisat firmasını çağırmak ve tıkalı olan alanı açmasını istemektir. Tıkanan lavabo açma fiyatları değişiklik gösterse de uygun fiyata tesisatınızı temizleyecek bir firma bulmanız mümkündür.

İstanbul’un bütün semtlerine hizmet veren firmamız tıkanmış olan lavaboları açmak için kamera ve robotlar kullanmaktadır. Tesisat içerisine gönderdiğimiz kameralar ile tıkanmış alanları önce tespit ediyoruz. Daha sonra ise kullandığımız robotları tespit ettiğimi tıkalı alanlara göndererek buranın açılmasını sağlıyoruz. Tesisat içerisinin tamamen temizlenmesi için ise tazyikli su ile tesisatın içerisini yıkayarak bütün atıkların ortadan kalmasını sağlıyoruz. Bütün bu işlemleri ise sadece 2 saat içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Kırıp dökmeden yaptığımız tıkanmış lavabo açma hizmetini ise sizlere uygun fiyatlara sunmaktayız. Tıkanan lavabo açma fiyatları firmamız tarafından 99 TL olarak belirlenmiştir. Birçok tesisat firması sizlere tıkanan lavabo açma fiyatları olarak çeşitli fiyatlar sunsa da uygun fiyata kaliteli hizmet almak için firma araştırmanızı iyi yapmalısınız. İstanbul’un bütün semtlerine hizmet veren firmamız her zaman kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak adına son teknoloji cihazları kullanmanın yanında deneyimli ve işinin uzmanı personeli ile sizlere hizmet vermektedir. İşimize verdiğimiz önem nedeniyle de İstanbul’un sayılı tesisat firmaları arasında yerimizi almaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55