Ümraniye Adem Yavuz Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Adem Yavuz lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan tıkanmış lavabo açıcı hizmeti vermekteyiz. Ümraniye Adem Yavuz lavabo tıkanıklığı açma firması olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine servisimiz mevcuttur.

Adem Yavuz Lavabo Açan Firma

Ümraniye Adem Yavuz lavabo tıkanıklığı açma ile tıkanmış lavabo için çözüm sunmuyoruz. İnatla bataryadan akan suyun gitmemesi lavaboda durması ve pompanın da pek bir işe yaramaması can sıkıcı durumdur. Lavabodan yayılan kötü kokular ve daha nicesi ilave problem olup, biz gerçekten o noktayı neyin tıkadığını özel bir kamera ile bulmakta ve sonrasında o noktaya özel bir cihaz kolu göndermekteyiz. Ümraniye Adem Yavuz lavabo tıkanıklığı açma ile en zor durumlara hazırlıklıyız. Lavabodaki tıkanmanın sebebi her zaman basit olmayabilir. Küçük kıl, sakal, saç, bulaşık kalıntıları lavaboyu tıkayabilir. Peki, aslında kanaldaki kirlenme daha uzaktaki lavabo pimaşında sıhhi tesisat arızası ise ne yapılacak. Bizler kameralı lavabo tıkanıklığı açma sistemi ile 30 metre neden lavabodan su gitmiyor problemleri için kanalda araştırma yapmaktayız. Arızalı noktalar tespit edilirken, kırık ve çatlak araştırması yapılır. Robot cihaz ile tarama yapılan bölgelerdeki atıkları yok edici, ilerletici işlemler yapılır. Atık parçalama işlemlerinde ne pimaş ne de beton kısımlar kırılmaz. Dıştan basınç testi uygulanarak lavabo giderinde kaçak noktaların varlığını bile cihaz ile bulabiliriz.

Ümraniye Adem Yavuz lavabo tıkanıklığı açma İstanbul’da kırmadan lavabo kanalını cihaz, makine ile açan firmadır. Lavabo sıhhi su tesisat tıkanmaları için garanti süreleri vererek ve sabit ofisleri olan lavabo tıkanıklığı açan firma kapsamında uzun süredir çalışmalarımız vardır. Teknolojiye önem vererek robot cihazımızdaki 30 metre atık parçalama üniteleri ile aynı gün, hemen, anında lavabo tıkanması için kesin çözümleri sizlere sunuyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55