Ümraniye Tatlısu Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Tatlısu lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine servisimiz bulunmaktadır.

Tatlısu Tıkanmış Lavabo Açıcı

Ümraniye Tatlısu lavabo tıkanıklığı açma “tıkalı ve açılmayan lavabolar için ne yapılabilir?” sorusu için buradadır. Hep birlikte bu sorunu çözebiliriz. Suyun oluk oluk bataryadan dökülmesine rağmen gitme süresinin uzun olmasının nedeni kanaldaki kirlenme ve doluluktur. Yani bir hayli atık birikmesi vardır ve onların konumlarını lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı kabloya takılı olan bir kamera ile yerlerini bulabilir. Bu çalışma ile nereden başlamamız gerektiğini de bilebiliriz. Ümraniye Tatlısu lavabo tıkanıklığı açma kimyasal, sıcak su ile lavabo kanalını temizleme gibi işlemler yerine kameralı lavabo tıkanıklığı açma uzun bir bölgeyi içten tarayabilir. Alınacak görüntüler ve birazdan anlatacağımız aygıta takılıp lağım kanalına sarkıtılacak temizleme düzenekleri sırasında herhangi bir sıkıntı ve zedelenme olmaz. Lavabo giderini temizlemenin en kolay yolu ve lavabodan su gitmiyor probleminin çaresi robot mekanizma olup maksimum 30-50 metre arasında uzunluğa sahip elektronik kablosu vardır. İleri gönderimi el ile yapılmakta birlikte atığa denk gelindiği anda ise güç verilmesi ile önündeki nesnelerin spiral tel yardımı ile bekletilmeden alt katlarla alakalı kanala geçeceğini ve lavabodan suyun geri gelmesi sorununu tam anlamı ile çözeceğimizi söyleyebiliriz.

Ümraniye Tatlısu lavabo tıkanıklığı açma defalarca işlemlerin sonrasında testler yaparak lavabo tıkanıklığı açan firma olarak eksik çalışma asla sunmamaktadır. Kullanım hatalarına bağlı çeşitli atıklar nedeniyle “lavabodan su yavaş gidiyor” vakası veya lavabo giderinde yanlış montajı yapılan yerin bulunması, düzeltilmesi gibi sayısız işlemlerde bizi tercih edebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55