Kayaşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kayaşehir lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kameralı robot cihazlarla tıkanmış lavabo açma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Başakşehir semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Kayaşehir Kameralı Lavabo Açma

Kayaşehir lavabo tıkanıklığı açma “tıkalı ve sorunlu lavabo kanalı için ne yapılabilir” gibi sorulara örnek problem ve çözüm yolları ile cevap vermektedir. İnşaat aşaması yeni tamamlanan bir binada olsanız da ağır yağlı yemek kalıntıları, gıda parçaları, saç ve sakal kalıntıları yetersiz ve az su kullanılması ile lavabo kanalında sıkışma problemi yapabilir. Bu örnekleri çoğaltmak mümkündür. Yalnız en iyi ve kaliteli ölçüde lavabo tıkanıklığı açan firma olarak biz atıkların konumlarına kadar görebilecek cihazlar kullanıyoruz tıkanan lavaboyu robotla açıyoruz. Kayaşehir lavabo tıkanıklığı açma suyu devamlı artan, gitmeyen ve yükselen gider kanallarında kırmadan lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibidir. Plastik malzemeler arasında bağlantı birleşim yerleri vardır. Elimizle alakalı gider borusunu çıkartırız. İç katmanın kamera gönderilmesi ile lavabodan suyun geri gelmesi problemine neyin yol açtığı bulunabilir. O alana kameralı sistemi çıkartıp eklenecek olan spiral tel ve buna bağlı elektronik cihaz ile adım adım ilerletme yaparız. Bu tel borudaki silindirli yapıya uygun olup titreşimli ve ileriye yönelik içte ne kadar atık varsa parçalayarak ve uzaklaştırarak adım atmaktadır. Örneğin, küçük bir birikinti olsa biz onu hissederiz, cihazın ilerlemesini durdurur dönmesini sağlarız.

Kayaşehir lavabo tıkanıklığı açma gider borularındaki atıkları tamamen temizleyecek kameralı lavabo açma cihazı kullanır. Anlatmaya çalıştığımız teknik robotla lavabo tıkanıklığı açma sistemi olup banyo ve küvet giderlerinde de uygulanabileceğini ekleyelim. 20 metreden fazla elektronik kablosu ile en zorlu pimaş gideri tıkanmasına bile garantili çözümleri bizden alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55