mutfak gideri tıkandı sular gitmiyor geri geliyor

Mutfak gideri tıkandı sular gitmiyor geri geliyor problemleri için neler yapabiliriz ve teknolojimiz şu anda ne durumda anlatalım. Birçok kere yapılan küçük hatalar neticesinde ilgili kanal çapları çeşitli atıkların dolmasıyla daralmaya başlar. Öyle ki temiz suyun akıp gittiği bu kanallarda bile hemen taşkınlar olabiliyor ve hemen lavabo pompası ile küçük önlemler almanız kaçınılmazdır.

Mutfak giderinden su geri geliyor ise tıkanıklık var demektir lavabo açıcı ve pomplalar işe yaramadı ise daha fazla para harcamadan bizi arayın çünkü 99 TL ye robot makineli cihazlarla tıkanıklığı gideren Çözüm Merkezi servisimizi arayın.

Lavabo Gideri Açtırma

Mutfak Lavabo Giderinde Tıkanıklık

Mutfak gideri tıkandı sular gitmiyor geri geliyor ise robot cihaz ile klozet tuvalet wc gideri açımı işlemleri ile artık bu sıkıntılar tamamen hayatınızdan çıkabilir. Örneğin, aşırı yemek artıkları ile dolmuş taşmış bir restoran düşünelim. Atık kanalları için döşenen bu plastik kanalların içerisine bir cihaz yerleştiririz ve çapı yaklaşık 2 cm içeren bir kabloya sahiptir. İlgili elektrik gücü sayesinde önüne takılabilen bazı metal nesneleri eritebilecek, yakalayıp geri çıkartabilen yabancı cisimler, kamera ile gözlem yapılması, kırılan lavabo borusun cihaz ile bulma ve su püskürterek içten yıkama gibi çalışmalar yapılabilir. İlk önceliği kameralı incelemeye vermekteyiz ve soruna yönelik yıkama mı yoksa kırılan parça varsa bu şıkkı öne alarak da işlemi yapabiliriz. Yalnızca lavabo içindeki atıklara yönelik bir sıkıntı varsa tadilat gibi seçeneklerin olmayacağını söyleyebiliriz. Düşünelim ki kırılan bir parça var yerini cihaz ile bularak en gerekli hayati bölgelerde giriş yaparak parçayı değiştirebilir ve kırılan fayansı, duvarı onararak tertemiz işçilik üretebiliriz. Üstelik tüm bunları her zaman olduğu gibi garantili sunuyoruz. Lavabodan su geri geliyor ise tesisatınızı mutlaka profesyonel firmalara açtırın çünkü evde siz yokken bu durum başınıza gelirse daha büyük masraflar ödemek zorunda kalırsınız.

Mutfak gideri tıkandı sular gitmiyor geri geliyor ise her koşulda en iyi standartları sizlere sunmak istiyoruz. Kullanılan teknolojilerden bir tanesi de katı atık kanallarından helezon yay başlığı içeren elektronik cihazımız ile kanalizasyona karışmasını sağlamaktır. İlgili nesnelere göre belli bir hızda ilerleme olur ve çok geçmeden teyit alıp, son testleri yaparak sizlere teslim ederiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55