suadiye lavabo açma

Suadiye lavabo açma kırmadan robot makine kullanarak 99 TL ye yapılıyor telefon : 0216 612 55 90 dır. Lavabo tıkanması nasıl açılır ; robot makine sistemleri kullanarak ve gerekirse kamera ile görüntülenerek açıyoruz.

Mutfak, banyo gibi mekânlarda kullanılan lavabolar bazı sebeplerden yavaş yavaş tıkanmaya başlar. Tıkanan lavabolar suyun yavaş akmasına ve işlerimizin aksamasına sebep olmasının yanında tıkanıklığa sebep olan atıklardan gelen koku ve mikroplar sağlığımızı da tehlikeye sokmaktadır. Suadiye lavabo açma teknik ve yöntemleri ile tıkanıklık en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Mutfaktaki lavabo tıkanıklığı şayet bulaşık makinesi ile bağlantılı ise çamaşır makinesinin gideri banyodaki tıkalı lavaboya akıyorsa hiç beklenmediği bir anda zeminde ıslaklıklar hatta su basmaları yaşanabilir. Bunun sebebi lavabo zaten tıkalı olduğu için yıkanan bulaşık ve çamaşırların yoğun olan pis suyu akmayınca borunun bağlantı yerinden akıntı yapmasıdır.

Suadiye lavabo tıkanıklığı nasıl açılır

Suadiye lavabo tıkanıklığı açma tekniklerinden en pratik, en kolay ve en kesin çözüm robot cihazlarla tıkanıklık giderme yöntemidir. Diğer tıkalı olan lavaboyu açma teknikleri;
Doğal yöntem, lavaboya sirke ve tuz dökülmesidir. Bu maddeler tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalamakta üzerine dökülen su da bu parçalarının kalıntılarının zamanla tekrar tıkanıklığın olmasını engellemek içindir.

  • Sirke ve karbonat ile lavabonun açılması
  • Basit tıkanıklıkların çözümü ise el pompasıdır. Su yavaş akmaya başladığında uygulanacak bir yöntemdir.
  • Kısa mesafede bir tıkanıklık yaşanıyorsa tel elbise askısının ucu kanca şekline getirilerek boruya sokulur ve kanca tıkanıklığa sebep olan pisliklere taktırılarak çıkarılır ve lavabo tıkanıklığının giderilmesidir.
  • Kimyasal lavabo açıcılar kullanmak
  • En pratik ve en teknolojik kesin çözüm ise kameralı kanal açma robotlarıyla lavabo tıkanıklığının açılmasıdır.

Suadiye lavabo açma konusunda işinin ehli uzman ekiplerin tavsiye ettiği yöntem kanal açma robotlarının kullanılmasıdır. Kullanılan gelişmiş aletlerle öncelikle lavabonun borularına gönderilen kameralar sayesinde tıkanıklığın borunun neresinde olduğu ve tıkanıklığa sebep olan durumun inşaat hatası mı yoksa çökme kırılmamı yoksa atıklar mı olduğu tespit edilir. Yeri ve sebebi tespit edilen borulara, ucuna aparatlar takılı olan robot cihazlar gönderilerek tıkanıklık kırmadan dökmeden çözüme kavuşturulur. Bir diğer teknik yöntem ise makine ile pimaşların içerisine tazyikli su basmaktır. Kullanılan teknik yöntemler kişilerin hem zamandan hem de maddi tasarruf sağlamasına sebep olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55