tıkanan lavabo açmak için ne yapılır

Tıkanan lavabo açmak için ne yapılır ?  denediğiniz kimyasal ve pompa yöntemi işe yaramadıysa robot makineli tıkanıklık açma servisimizi arayın. Tıkanan tuvalet , lavabo giderleri için özel tıkanıklık açma makinesi kullanıyoruz.

Tıkanan lavabo açmak için ne yapılır? Lavabo tıkandı su gitmiyor, tıkalı lavabo kanalizasyon, pimaş temizleme nasıl yapılır? Özel bir cihaz ve kamera kontrolü ile pek çok lavabo içi yağlanma, tıkanma problemlerinin tamamen üstesinden gelebilmekteyiz.

Evde Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkanan lavabo nasıl açılır ? Limon tuzu, sirke ile lavabo açma işlemleri değil bizzat pimaş ve es borusu içini ekiplerimizin temizleyebileceği donanımlar sunuyoruz. Mutfaktaki bulaşık artıkları, banyoda temizlik, tıraş sonrasında uzuvların gidere ulaşması ve orada durması suyun akış hızını durdurur. Ekibimiz lavabo içi, duvar arkasındaki lavabo pimaş atık borusu içerisine kamera takarak atıkların ne olduğu ve nerede durduğunu görüntüleyebilir. En etkili tıkalı lavabo açma teknikleri arasında yerleştirilecek çelik yay aparatı vardır. Tesisata aktarımı yapılmasından kısa süre sonra atık duran alanlara ulaşması ile cihazdaki titreşimi hareket ettirerek tüm nesneleri uzaklaştırabiliriz. Tıkanmış lavaboyu kimyasal ilaç ile açma işlemleri değil basınçlı su motoru veya robot cihaz ile temizleme daha etkili olup sorunları gördükten sonra çözümler pamuk ipliği gibi gelmektedir.

Tıkanan lavabo açmak için ne yapılır ? Yöntemlerden biride pompayla lavabo tıkanıklığı açma özellikle sert kullanımı, gider içerisinde bazı çatlamalara neden olabilir. Ayrıca atıkları tam olarak ilerletmez ve kısmi düzelme sağlayabilir. Ama ilk günkü gibi lavabo içini temizleme, açma çalışmalarında kullandığımız yöntem ile garantili çözümleri iki saatin içerisinde sizlere sunabiliriz. Uzman lavabo, gider boruları açıcı teknik servis ekiplerimiz 7/24 görevdedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55